top of page

O nas

Projektowanie ogrodów jest naszą pasją. Jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu na swój ogród lub jeśli chcesz, aby Twoje otoczenie było po prostu estetycznie i funkcjonalnie zaaranżowane - zadzwoń do nas! Uwielbiamy upiększać przestrzeń i z chęcią zaoferujemy Ci naszą pomoc.

Wszystkie nasze projekty tworzą dla Państwa wykwalifikowani architekci krajobrazu. Wiedza zdobyta na studiach oraz doświadczenie w wykonywaniu projektów pozwala na zaoferowanie Państwu profesjonalnych usług. Każdy projekt tworzony jest indywidualnie, zgodnie z życzeniami i potrzebami klienta. Proponujemy Państwu nowoczesne, ekologiczne rozwiązania oraz najnowsze trendy w dziedzinie designu.

Działamy na terenie województw: Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego. Klientom z pozostałych regionów Polski i Europy proponujemy usługi projektowe na odległość (praca zdalna za pośrednictwem internetu).

Jak przebiega proces projektowania ?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą - zadzwoń i umów się na wizytę projektanta (wizję terenową). Poniżej zobaczysz jak będę wyglądały kolejne etapy pracy nad Twoim projektem ogrodu:

Wizja terenowa

Pierwszym etapem pracy jest wizja terenowa na placu budowy. Dokonujemy pomiarów na działce klienta, omawiamy szczegóły współpracy. 

Koncepcja + wizualizacja

Projektant przygotuje dla Ciebie indywidualną koncepcję zagospodarowania ogrodu wraz z kompletem wizualizacji. 

Nie czekaj - umów się na spotkanie!

Omówienie szczegółów

Jeśli masz uwagi/sugestie zmian - wprowadzamy poprawki do koncepcji.

Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Projekt wykonawczy

Na bazie zaakceptowanej przez Ciebie koncepcji, projektant przygotuje projekt wykonawczy (komplet rysunków technicznych). Gotowy projekt możesz wręczyć wykonawcy ogrodu!

bottom of page